Strona wykorzystuje pliki cookies, korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Reklamuj Dom

Działka usługowo-budowlana w Czersku

Czersk

 
 

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej działki położonej w Czersku przy głównej ulicy miasta – Starogardzkiej – drodze krajowej numer 22 prowadzącej od granicy rosyjskiej do granicy niemieckiej.

Działka o powierzchni 4643 m2 położona bezpośrednio przy głównej ulicy Czerska, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę usługową oraz mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość leży bezpośrednio przy drodze krajowej numer 22, będącej jedną z głównych dróg przelotowych w województwie pomorskim, droga ta prowadzi między innymi do autostrady A1. Łączy ona również polsko – rosyjskie przejście graniczne z przejściem polsko – niemieckim. Takie usytuowanie nieruchomości sprawia, że jest to idealne miejsce na budynek usługowy przy drodze krajowej albo dom blisko centrum miasta!

Działka stwarza szerokie możliwości zabudowy – ze względu na kształt prostokąta, którego ramiona rozszerzają się w głębi nieruchomości – jest węższa od frontu (front od strony ulicy Starogardzkiej o szerokości około 25 metrów), jednak w najszerszym miejscu mierzy około 42 metry. Długość nieruchomości to około 140 metrów.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Teren jest suchy, płaski.

Czersk to miasto w południowej części województwa pomorskiego, w powiecie chojnickim, jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czersk. W gminie Czersk zamieszkuje ponad 20 000 osób.

Duża działka, idealna do budowy lokalu usługowego lub domu blisko centrum miasta, dająca szerokie możliwości zabudowy i wykorzystania przestrzeni według własnego pomysłu!

Serdecznie zapraszamy na prezentację! tel. 720 22 33 22

Powierzchnia działki: 4643 m2
Cena sprzedaży: 450000 PLN
Cena za 1m2: 96.92 PLN
Kształt działki : -
Długość działki: -
Szerokość działki: -
Dostępne od: -
Typ działki : inwestycyjna
Przeznaczenie : -
Kanalizacja : -
Prąd : jest
Gaz : -
Woda : -
Typ drogi : asfaltowa
Typ ulicy : -
Typ ogrodzenia : -
Sąsiedztwo : -
Las : nie
Jezioro : nie
Otwarty teren : nie
Góry : nie
Morze : nie
Siła : nie

Zobacz gdzie leży nieruchomość