Strona wykorzystuje pliki cookies, korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Reklamuj Dom

Kompleks działek, Charzykowy, od 1198 m2

Charzykowy

Ofertę sprzedaży stanowią działki usytuowane w miejscowości Charzykowy, zaledwie 5 minut drogi od miasta Chojnice.

 

Kompleks siedmiu działek od 1198 m2 do 1446 m2, wszystkie o regularnym kształcie prostokąta.

 

Teren suchy i płaski. Dojazd drogą nieutwardzoną.

Dostępne media: prąd, w niedługim czasie poprowadzony zostanie wodociąg.

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego symbolem MN-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

 

Teren powoli się zabudowuje, w bliskiej odległości powstają pierwsze domy.

 

Istnieje możliwość zakupu kompleksu działek, łącznie 8558 m2 w atrakcyjnej cenie !!

 CENA : 99 tys. zł.

Spokojna okolica, w niedalekiej odległości od miasta, a jednocześnie okolica zapewnia codzienny kontakt z naturą, w niedalekiej odległości lasy grzybowe oraz Jezioro Charzykowskie.

 

 

Charzykowy to urokliwa miejscowość turystyczno-wypoczynkowa, położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, gminie Chojnice nad Jeziorem Charzykowskim. Jej popularność związana jest głównie z rozwojem żeglarstwa(najstarszy w Polsce klub żeglarski), ale to nie jedyna atrakcja, mnóstwo imprez w okresie letnim, strzeżone kąpielisko wodne, wypożyczalnia sprzętu wodnego, itp.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !! tel. 720 092 092

Powierzchnia działki: 1198 m2
Cena sprzedaży: 99000 PLN
Cena za 1m2: 82.64 PLN
Kształt działki : prostokąt
Długość działki: -
Szerokość działki: -
Dostępne od: -
Typ działki : budowlana
Przeznaczenie : -
Kanalizacja : -
Prąd : jest
Gaz : -
Woda : -
Typ drogi : -
Typ ulicy : -
Typ ogrodzenia : -
Sąsiedztwo : Ofertę sprzedaży stanowią działki usytuowane w miejscowości Charzykowy, zaledwie 5 minut drogi od miasta Chojnice. Kompleks siedmiu działek od 1198 m2 do 1446 m2, wszystkie o regularnym kształcie prostokąta. Teren suchy i płaski. Dojazd drogą nieutwardzoną. Dostępne media: prąd, w niedługim czasie poprowadzony zostanie wodociąg. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego symbolem MN-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Teren powoli się zabudowuje, w bliskiej odległości powstają pierwsze domy. Istnieje możliwość zakupu kompleksu działek, łącznie 8558 m2 w atrakcyjnej cenie !! Spokojna okolica, w niedalekiej odległości od miasta, a jednocześnie okolica zapewnia codzienny kontakt z naturą, w niedalekiej odległości lasy grzybowe oraz Jezioro Charzykowskie.
Las : nie
Jezioro : nie
Otwarty teren : nie
Góry : nie
Morze : nie
Siła : nie

Zobacz gdzie leży nieruchomość