Strona wykorzystuje pliki cookies, korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Reklamuj Dom

Działka budowlana tylko 25 zł. m2

Granowo

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 2700 m2, zlokalizowana w Granowie, gminie Chojnice, województwie pomorskim.

Teren suchy, częściowo ogrodzony. Dojazd do działki drogą gminną-asfaltową.

Media w drodze: woda, prąd, kanalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne wolnostojące.

Warunki zabudowy wydane dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego.

 

Lokalizacja pozwala na oderwanie się od zgiełku miasta, zapewniając przy tym komfort ciszy i spokoju oraz podziwiania pięknych widoków - dookoła pola.

 CENA : 69 tys. zł.

Atrakcyjna lokalizacja, szerokie możliwości zabudowy, oaza spokoju, a jednocześnie bliskość miasta Chojnice!!!

Zapraszamy na prezentację!! tel. 720 092 092

Powierzchnia działki: 2700 m2
Cena sprzedaży: 69000 PLN
Cena za 1m2: 25.56 PLN
Kształt działki : -
Długość działki: -
Szerokość działki: -
Dostępne od: -
Typ działki : budowlana
Przeznaczenie : -
Kanalizacja : -
Prąd : -
Gaz : -
Woda : -
Typ drogi : -
Typ ulicy : -
Typ ogrodzenia : -
Sąsiedztwo : Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 2700 m2, zlokalizowana w Granowie, gminie Chojnice, województwie pomorskim. Teren suchy, częściowo ogrodzony. Dojazd do działki drogą gminną-asfaltową. Media w drodze: woda, prąd, kanalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne wolnostojące. Warunki zabudowy wydane dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. Lokalizacja pozwala na oderwanie się od zgiełku miasta, zapewniając przy tym komfort ciszy i spokoju oraz podziwiania pięknych widoków - dookoła pola. Atrakcyjna lokalizacja, szerokie możliwości zabudowy, oaza spokoju, a jednocześnie bliskość miasta Chojnice!!! Zapraszamy na prezentację!! TEL. 720 092 092 CENA : 69 tys. zł.
Las : tak
Jezioro : nie
Otwarty teren : nie
Góry : nie
Morze : nie
Siła : nie

Zobacz gdzie leży nieruchomość