Strona wykorzystuje pliki cookies, korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Reklamuj Dom

Działka budowlana, 1498 m2, Polnica

Polnica

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 1498 m2, usytuowana w miejscowości Polnica, gminie Człuchów, powiecie człuchowskim, 12 km od miasta Człuchów, 16 km. od Chojnic.

 

Przepięknie położona wieś na skraju Borów Tucholskich i Zaborskiego Parku Krajobrazowego, pośród zielonych lasów i jezior. Duża wieś licząca ok. 900 mieszkańców, znajdują się tam szkoła podstawowa, sklepy, urząd pocztowy, kościół, itp.

Działka w kształcie prostokąta, idealnie nadająca się pod budowę dużego domu jednorodzinnego z ogrodem, w którym dzieci będą mogły spędzać czas na zabawie.

Szerokość działki to ok. 30 m, natomiast długość to ok. 50 m.

Warunki zabudowy pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja w pobliżu(ok. 150 m.).

Teren suchy, płaski, w pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych.

 

Duża działka, idealna pod budowę wymarzonego domu, możliwość codziennego obcowania z naturą, dobre sąsiedztwo – to wszystko zapewnia powyższa nieruchomość !!

 CENA: 45 tys. zł.

 

Zapraszamy na prezentację !! TEL. 720 22 33 22

 

Powierzchnia działki: 1498 m2
Cena sprzedaży: 45000 PLN
Cena za 1m2: 30.04 PLN
Kształt działki : -
Długość działki: -
Szerokość działki: -
Dostępne od: -
Typ działki : -
Przeznaczenie : -
Kanalizacja : -
Prąd : -
Gaz : -
Woda : -
Typ drogi : -
Typ ulicy : -
Typ ogrodzenia : -
Sąsiedztwo : Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 1498 m2, usytuowana w miejscowości Polnica, gminie Człuchów, powiecie człuchowskim, 12 km od miasta Człuchów, 16 km. od Chojnic. Przepięknie położona wieś na skraju Borów Tucholskich i Zaborskiego Parku Krajobrazowego, pośród zielonych lasów i jezior. Duża wieś licząca ok. 900 mieszkańców, znajdują się tam szkoła podstawowa, sklepy, urząd pocztowy, kościół, itp. Działka w kształcie prostokąta, idealnie nadająca się pod budowę dużego domu jednorodzinnego z ogrodem, w którym dzieci będą mogły spędzać czas na zabawie. Szerokość działki to ok. 30 m, natomiast długość to ok. 50 m. Warunki zabudowy pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja w pobliżu(ok. 150 m.). Teren suchy, płaski, w pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych. Duża działka, idealna pod budowę wymarzonego domu, możliwość codziennego obcowania z naturą, dobre sąsiedztwo – to wszystko zapewnia powyższa nieruchomość !! Zapraszamy na prezentację !!
Las : nie
Jezioro : nie
Otwarty teren : nie
Góry : nie
Morze : nie
Siła : nie

Zobacz gdzie leży nieruchomość